53. Skiinterkriterium v Rickyu na Češkem

Kar štiri tekmovalke našega kluba so se uvrstile v reprezentanco, ki je zastopala Slovenijo na mednarodnem otroškem tekmovanju na Češkem. Tekmovanja, na katerega so potovali najboljši smučarji Zahodne regije so se udeležile Ana, Lana, Manca in Tia. Slednja je z drugim mestom v slalomu in četrtim v veleslalomu, dosegla najboljši uvrstitvi kateregakoli člana našega kluba na mednarodnih tekmovanjih pod okriljem FIS, in s  tem pripomogla k odličnemu ekipnemu uspehu celotne slovenske ekipe. Ostale tekmovalke so predvsem nabirale izkušnje na svojem prvem mednarodnem tekmovanju, kljub temu pa je predvsem Ana s trinajstim mestom v slalomu in dvajindvajsetim v veleslalomu presegla pričakovanja. Manca je bila v veleslalomu 28., v slalomu pa je, tako kot Lana v obeh disciplinah, odstopila. Na tej povezavi si lahko ogledate posnetke vseh tekem. Povezavo do rezultatov bomo objavili naknadno.

Dodaj komentar

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.