Očistimo Slovenijo

Člani SK Poljane!

Kot ste verjetno že slišali bo v soboto 17.4.2010 čistilna akcija »Očistimo Slovenijo v enem dnevu«. K tej akciji se priključuje tudi SK Poljane. Čistilno akcijo bomo izvedli na smučišču Stari vrh in sicer tako, da se bo formiralo več skupin, ki bodo čistile določeno področje. Zato vabim vse člane kluba, da se odzovejo tej akciji in se je udeležijo v čim večjem številu tako otroci kot njihovi starši. Samo čiščenje naj bi trajalo od 9. do 13. ure. Vreče za smeti bodo dostavljene s strani organizatorja. Za prevoz poskrbite sami, v kolikor pa to ni mogoče bo na voljo tudi en kombi SK-ja. Ker je odpadke potrebno dostaviti v Poljane (do 14. ure), bi nam prav prišla tudi kakšna prikolica ali kombi – (če je kakšen kandidat naj pokliče na tel.: 041 330018 – Gorazd). Po končani čistilni akciji bo piknik na Grebljici. Zbirno mesto je pred pošto v Poljanah, v soboto 17.4.2010 ob 8:00 uri. Svojo udeležbo potrdite tu. Ob izbiri obutve se zavedajte, da je na Starem vrhu še vedno precej snega.  Vse dodatne informacije na tel.: 041 330018 – Gorazd Podrekar.


Dodaj komentar

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.