Sezona 2013/14 je zaključena

Za nami je še ena uspešna sezona smučarskega kluba Poljane. Naši tekmovalci so nas zopet navduševali z odličnimi uvrstitvami na regijskih in državnih tekmovanjih, nekateri pa so ime našega kluba uspešno zastopali tudi na mednarodnih tekmovanjih pod okriljem FIS. Še posebej sta navdušili Tia s prvo zmago na državnih tekmah in Sara, kot serijska zmagovalka regijskih tekem. Dobre predstave pa so prikazovali tudi ostali tekmovalci v kategorijah U16, U14, U12 in U10, zato se lahko ob koncu sezone pohvalimo z dvema uvrstitvama na zmagovalni oder na državnih tekmovanjih in devetimi na regijskih. Slaba zima je oteževala izvedbo treningov vseh skupin, še posebej so to občutili mlajši smučarji našega kluba, ki so zato opravili nekaj manj smučarskih dni. Kljub temu, je bil napredek v najmlajših skupinah očiten. Še posebej pa smo ponosni na tiste nadobudne smučarje, ki so se v letošnji sezoni pridružili našemu klubu in sedaj že navdušeno vijugajo po smučiščih. Veseli nas, da smo med zimskimi počitnicami uspešno izvedli smučarski tečaj na Strem vrhu in konec marca organizirali tradicionalno tekmovanje v veleslalomu na Blegošu. Še bi lahko naštevali kako lepo nam je bilo pozimi, ampak naj bo to za zdaj dovolj. Pred nami je najtežji del sezone, saj se že začenjajo pripravljalni suhi treningi za naslednjo zimo in ti so najbolj mukotrpni.

Dodaj komentar

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.