Smuk za Pokal Divjega petelina

V nedeljo 1. marca vabimo vse smučarske navdušence na drugo tekmo za Pokal Divjega petelina – smuk. Svoje smučarsko znanje in pogum bodo tekmovalci lahko preizkusili na progi, ki bo potekala od restavracije na vrhu SC Cerkno do spodnje postaje sedežnice Počivalo. Zaradi zagotavljanja varnosti vseh prisotnih je nastop dovoljen tekmovalcem starim dvanajst let in več, pred tekmovanjem pa bomo organizatorji preverili opremo in smučarsko znanje tekmovalcev, in si pridržujemo pravico do prepovedi nastopa. Sedežnica Počivalo bo pričela z obratovanjem ob 6.00 uri. Startne številke bo mogoče prevzeti pred restavracijo na vrhu od 6.15 dalje. Ogled proge je mogoč od 6.15 do 6.50. Start tekmovanja je ob 7.00 uri. Prijave…

2 Komentar (-ji/-jev)

 • TADEJ
  Posted 2. March 2015 at 11:12 dop 0Likes

  Zdravo, so kje rezultati pokala Divji petelin?

  Hvala,Tadej

 • urbe
  Posted 3. March 2015 at 3:51 pop 0Likes

  že prihajajo…

Dodaj komentar

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.