Čeprav nam zima tokrat po dolinah še ni namenila obilnejše snežne odeje, se smučarke in smučarji SK Poljane na različne načine pripravljamo na novo sezono. Treninge v telovadnici OŠ Poljane imamo že od septembra, sredi decembra pa smo začeli tudi z vijuganjem na strminah SC Cerkno, medtem ko so cicibani trenirali tudi na drugih slovenskih in avstrijskih smučiščih. V svojih vrstah imamo to sezono 16 najmlajših  smučarjev, starih od štiri do šest let, 14 malčkov in 10 cicibanov.  Udeležujemo se regijskih tekem, Pokala ciciban in drugih tekem, ki jih organizira domači klub SK Poljane, predvsem pa se radi družimo in uživamo na snegu. Verjamemo, da bo to zopet ena zanimiva sezona, polna novih osvojenih znanj in dobrih rezultatov ter bivanja na svežem zraku. Vabljeni, da se nam pridružite!

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.