Novo tekmovalno sezono so smučarji SK Poljane začeli nadvse dobro. Na prvi regijski tekmi v skupini U10 in U12 so domov prinesli tri odličja in vrsto drugih dobrih uvrstitev.

Na smučišču v Kranjski Gori so se v soboto, 5. januarja 2019, v veleslalomu pomerile tekmovalke in tekmovalci U10 in U12. Med mlajšimi cicibankami (U10) so Ajda Drmota, Ajda Poljanšek in Bea Kop osvojile 2., 3. in 4. mesto, dobre rezultate pa je zaokrožila še Eva Dolinar z 11. mestom med 24 uvrščenimi tekmovalkami. Pri cicibankah (U12) je Manca Dolinar prismučala bron, Julija Strel pa ji je le z nekaj stotinkami zaostanka sledila na 4. mestu. Med cicibani (U12) so se pomerili trije predstavniki SK Poljane, ki so osvojili: Lenart Oblak 20. mesto, Louro Vehar 23. in Nejc Poljanšek 26. mesto. Vsem tekmovalkam in tekmovalcem čestitamo za dobro uvrstitev in želimo še veliko užitkov v vijuganju med vratci.

Mlajše cicibanke (U10)
Cicibanke (U12)

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.