Za smučarje SK Poljane je bil uspešen tudi minuli vikend, saj je na državnem prvenstvu v veleslalomu v Kranjski Gori Manca Dolinar osvojila srebrno medaljo, Tjaša Peternelj pa je bila 4. Dobro se je s progo borila tudi Julija Strel, ki je na koncu dosegla 16. mesto med 52 uvrščenimi tekmovalkami. S tem so dekleta osvojila tudi prvih 80, 50 ter 15 točk, ki bodo konec sezone odločale o skupni zmagovalki državnega prvenstva.

Pri cicibanih U12 je Lenart Oblak zasedel 36. mesto, Louro Vehar 38. in Nejc Poljanšek 43. mesto med 46 uvrščenimi tekmovalci. Iskrene čestitke vsem!

Smučarji SK Poljane pa se že pridno pripravljajo na naslednje tekme. Prva regijska bo naslednji vikend, 2. februarja 2019, na Krvavcu, ko se bodo v veleslalomu pomerile tekmovalke in tekmovalci U10 in U12. Naslednja tekma za državno prvenstvo pa bo 3. marca na Cerknem.

Rezultati državnega prvenstva U12 so dostopni na tej povezavi.

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.