Na Prešernov dan, 8. februarja, so se smučarke in smučarji U10 in U12 pomerili na regijski tekmi v veleslalomu na Krvavcu. Lepo vreme in dobro pripravljen proga sta ponudila dobre pogoje za lepe rezultate, kar je s tretjim mestom potrdila Manca Dolinar, z dobrimi uvrstitvami pa so ji sledile tudi druge smučarke SK Poljane, ki jih trenira Miha Ribarič.

V kategoriji U12 je bronasto odličje osvojila Manca Dolinar, Julija Strel je bila 10. med 19 uvrščenimi tekmovalkami. Tjaša Peternelj je žal odstopila. Pri dečkih U12 je Lenart Oblak zasedel 16., Nejc Poljanšek 20. in Louro Vehar 24. mesto.

V kategoriji U10 so se smučarke SK Poljane uvrstile tik pod zmagovalni oder. Bea Kop je za zgolj dve stotinki zgrešila tretje mesto, Ajda Dolinar je bila peta, Ajda Drmota pa je osvojila 6. mesto. Eva Dolinar je zasedla 10. mesto. Čestitke vsem tekmovalkam in tekmovalcem!

Bronasta Manca Dolinar
Julija Strel 10. mesto
Tekmovalke SK Poljane v zeleno-modrih bundah

 

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.