Tekmovalka SK Poljane Manca Dolinar že vso sezono niza dobre uvrstitve, na nedavni tekmi za državno prvenstvo na Rogli pa je ugnala vso konkurenco in stopila na najvišjo stopničko.

Rek »Ne sodi dneva pred večerom« je Manca to sezono vzela resno in na nedavni tekmi na Rogli (24.3.2019), pokazala, da z dobro uvrstitvijo v skupnem seštevku sezone misli resno. Zanimivost veleslalomske tekme v kategoriji U12 je bila tudi, da so za zmagovalko le 26 stotink zaostale kar tri tekmovalke, in sicer Taja Prešeren (SK Radovljica), Tija Radelj (SK Alpetour ) in Nina Rotar (SK Železniki). Drugi dve tekmovalki SK Poljane Tjaša Peternelj in Julija Strel sta zasedli 14. in 28. mesto.

Pri cicibanih U12 je bil najhitrejši Nik Sovinc (SK Alpska šola ), drugi je bil Oscar Kozamernik (SK Medvode) in tretji Matic Trpin (SK Branik Maribor). Najboljši tekmovalec iz SK Poljane je bil Lenart Oblak na 37. mestu, Louro Vehar je dosegel 42. čas, Nejc Poljanšek pa je zasedel 47. mesto.

Prijetno topel in sončen dan so tekmovalci izkoristili tudi za ležerno poležavanje na soncu in nabiranje novih moči.

Manca skupaj s trenerjem Miho Ribaričem in prijatelji.

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.