Za zaključek sezone so se smučarke in smučarji še zadnjič pomerili v slalomu, tokrat na Voglu. S soncem obsijana zasnežena okolica je bila prava kulisa za dobre rezultate, ki so jih zabeležile varovanke in varovanci SK Poljane trenerja Mihe Ribariča.

V kategoriji deklic U10 je preboj na stopničke na tretje mesto tokrat uspel Ajdi Drmota iz SK Poljane. Pred njo sta se uvrstili Lina Šoštarko (SK Alpetour) in Brina Stroj Skubic (SK Radovljica). Tudi druge tekmovalke SK Poljane so se dobro odrezale, saj je bila Ajda Dolinar četrta, Bea Kop je zasedla šesto mesto, tik za njo pa še Eva Dolinar.

Glasen aplavz je med starejšimi deklicami U12 požela tudi Manca Dolinar iz SK Poljane, ki je zasedla odlično drugo mesto za zmagovalko Tijo Radelj (SK Alpetour), tretja pa je bila Taja Prešern (SK Radovljica). Tjaša Peternelj iz SK Poljane je bila četrta, Julija Strel pa je na progi žal storila napako. Med dečki U12 je Louro Vehar osvojil 13. mesto, Nejc Poljanšek pa je bil 15.

 

 

Ajda Drmota 3. mesto, Ajda Dolinar 4. mesto, Bea Kop 6. mesto, Eva Dolinar 7. mesto

Manca Dolinar 2. mesto in Tjaša Peternelj 4. mesto

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.