Minuli vikend je veleslalomska tekma za pokal Zahodne regije potekala na smučišču Cerkno in prav na domačem terenu sta prve stopničke v tej sezoni prismučala Eva Dolinar in Lenart Oblak. Dobre rezultate so nanizali tudi drugi tekmovalci in tekmovalke SK Poljane.

Po veleslalomski progi so se podali tekmovalke in tekmovalci U10 in U12. Med deklicami U10 je Eva Dolinar zasedla odlično drugo mesto in s časom 0:40,33 samo za 50 stotink sekunde zaostala za prvouvrščeno Manjo Matek iz SK Alpetour. Angelika Strel je osvojila peto mesto, Loti Poljanšek in Brina Drmota pa sta zasedli 12. in 13. mesto. Najštevilčnejša je bila tudi tokrat kategorija dečkov U10, kjer je Tadej Dolenc osvojil 11. mesto, Nace Božnar je bil 15. V kategoriji dvajsetih dečkov U12 je Lenart Oblak osvojil srebrno medaljo. S časom 0:38,91 je za 70 stotink sekunde zaostal za zmagovalcem Aljažem Perčičem iz SK Bled. Louro Vehar je osvojil 13. mesto, pred Nejcem Poljanškom na 14. mestu. V konkurenci 24 deklic U12 so smučarke SK Poljane dosegle naslednje uvrstitve: Julija Strel 7. mesto, Ajda Drmota in Ajda Dolinar pa sta si delili 8. mesto. Podrobnejše rezultate si lahko ogledate tukaj – U10 in U12.

V Kranjski Gori pa so minuli vikend v veleslalomu tekmovali pionirke in pionirji. Manca Dolinar je na sobotni tekmi med 37 tekmovalkami zasedla 22. mesto, nedeljsko tekmo pa je končala na 15. mestu. Rezultati so objavljeni tukaj.

Iskrene čestitke vsem!

Deklice U10 – 2. Eva Dolinar, 5. Angelika Strel
Dečki U12 – 2. Lenart Oblak
Deklice U12 – 7. Julija Strel, Ajda Drmota in Ajda Dolinar skupaj na 8. mestu

 

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.