Za vse smučarske navdušence v občini Gorenja vas – Poljane imamo veselo novico – v nedeljo, 23. februarja bo na progi Grebljica na STC Stari vrh potekalo občinsko prvenstvo v veleslalomu.

Vabljeni na že tradicionalno tekmovanje, ki združuje vse generacije. Tekmovalci bodo razvrščeni v 18 kategorij, najboljši trije v posamezni kategoriji pa bodo prejeli medalje. Najhitrejša v ženski in moški konkurenci prejmeta tudi prehodni pokal. Pravico do tekmovanja imajo samo občani občine Gorenja vas – Poljane. Štart tekme je ob 11. uri, prijave pa so možne na tej povezavi ali eno uro pred štartom. Cena štartnine je 10 evrov oz. 5 evrov za otroke do 15 let.

Mi smo pripravljeni. Zdaj pa samo držimo pesti, da nas vreme ne preseneti z dežjem ali otoplitvijo. Vabljeni tudi navijači, saj je na tekmi vedno veselo. Se vidimo 🙂 

SKI Poljane_2020-1_plakat OP Stari vrh_FIN

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.