V Kranjski Gori je minulo soboto, 29. februarja, potekal 7. Asjin memorial, veleslalomska tekma pa je štela tudi za Pokal Zahodne regije U10, U12, U14 in U16. Tekmovalke in tekmovalci SK Poljane so tudi tokrat z odličnimi uvrstitvami pokazali svojo dobro pripravljenost in razveselili navijače.

Med deklicami U10 je bila Eva Dolinar odlična druga, Angelika Strel je osvojila 10. mesto, Brina Drmota je bila 12., Loti Poljanšek pa 19. med 35 tekmovalkami. Med dečki U10 je svojo najboljšo uvrstitev doslej s 7. mestom dosegel Tadej Dolenc, Nace Božnar pa je med 42 tekmovalci osvojil 15. mesto. V starejši kategoriji U12 je Julija Strel zasedla četrto mesto, stopničke pa so ji ušle le za 26 stotink sekunde. Tretje mesto je osvojila Lina Šoštarko. Šesto in sedmo mesto sta dosegli Ajdi – Drmota in Dolinar. Tudi pri dečkih U12 smo zabeležili uvrstitev v prvi deseterici, saj je Louro Vehar osvojil osmo mesto, Lenart Oblak je dosegel 11. mesto, Nejc Poljanšek pa je med 29 tekmovalci osvojil 15. mesto. Medaljo je med pionirkami prismučala tudi Manca Dolinar, ki je bila odlična druga.

Vsem tekmovalkam in tekmovalcem iskreno čestitamo! Navijači obljubljamo, da bomo glasno navijali tudi na prihodnjih tekmah. 🙂 🙂

Deklice U10 – 2. mesto Eva Dolinar, 10. mesto Angelika Strel
Dečki U10 – 7. mesto Tadej Dolenc
Deklice U12 – 4. mesto Julija Strel, 6. mesto Ajda Drmota, 7. mesto Ajda Dolinar
Dečki U12 – 8. mesto Louro Vehar
Pionirke – 2. mesto Manca Dolinar

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.