SK Poljane vabi v svoje vrste vse otroke od 4. leta dalje, ki bi se radi naučili smučati in uživati na snegu. Prvo srečanje in informativni sestanek za starše bo v sredo, 23. septembra 2020, ob 18. uri pred telovadnico OŠ Poljane, kjer bodo vaditelji predstavili način dela, na voljo pa bodo tudi za vaša vprašanja. Vpis bo potekal še vse srede do konca oktobra.

Nekaj razlogov, zakaj se vpisati v SK Poljane:

  • Otroci imajo od septembra do aprila enkrat tedensko (starejše skupine tudi dvakrat tedensko) športne urice v telovadnici OŠ Poljane. Tam skozi igro izboljšujejo koordinacijo, ravnotežje, gibčnost …
  • Vsaka skupina ima določeno število dni na snegu, ki jih razporedijo skozi celo smučarsko sezono glede na vreme in snežne razmere. V slabem vremenu otroci ne smučajo!
  • Smučanje poteka v majhnih skupinah.
  • Otroci z učenjem skozi igro in druženjem z vrstniki postajajo samostojnejši in samozavestnejši.

Če imate še kakšno vprašanje, se lahko obrnete na vodjo trenerjev Miho Ribariča na 031 350 044.

Vabljeni, da se nam pridružite, saj je smučanje super!

 

SK Poljane © 2018. Vse pravice pridržane.